Scorm Field (2.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
