Scorm Field (2.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
