Scorm Field (2.0.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: The message has been sent.
mr: संदेश पाठवला गेला
