Scorm Field (2.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: - All -
my: - အားလုံး -
