Scorm Field (2.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
