Scorm Field (2.0.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: The message has been sent.
nl: Het bericht is verzonden.

en: Reference
nl: Referentie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Report
nl: Rapport

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
