Scorm Field (2.0.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: The message has been sent.
nn: Meldinga er sent.

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
