Scorm Field (2.0.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Score
oc: Marca

en: Owner
oc: Proprietari

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: The message has been sent.
oc: Lo messatge es estat mandat.

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
