Scorm Field (2.0.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
