Scorm Field (2.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Score
pl: Wynik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: The message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Reference
pl: Referencja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Report
pl: Raport

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Attempts
pl: Próby

en: Asc
pl: Rosnąco
