Scorm Field (2.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Report
ps: راپور

en: - All -
ps: - ټول -
