Scorm Field (2.0.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Author
ro: Autor

en: Reset
ro: Resetează

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Score
ro: Scor

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Duration
ro: Durată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: The message has been sent.
ro: Mesajul a fost trimis.

en: Reference
ro: Referință

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
