Scorm Field (2.0.0) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Score
ru: Результат

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: The message has been sent.
ru: Сообщение отправлено.

en: Reference
ru: Связь

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Report
ru: Отчёт

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: No data available yet.
ru: Сейчас нет доступных данных.

en: Attempts
ru: Попытки

en: Asc
ru: По возрастанию

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
