Scorm Field (2.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
