Scorm Field (2.0.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Score
sk: Skóre

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: The message has been sent.
sk: Správa bola odoslaná.

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
