Scorm Field (2.0.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Owner
sl: Lastnik

en: The message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.
