Scorm Field (2.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: The message has been sent.
sq: Mesazhi u dërgua.
