Scorm Field (2.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
