Scorm Field (2.0.0) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: Reset
sv: Återställ

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Score
sv: Poäng

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: The message has been sent.
sv: Meddelandet har skickats.

en: Reference
sv: Referens

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Report
sv: Rapportera

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: No data available yet.
sv: Ingen data tillgänglig än.

en: Attempts
sv: Försök

en: Asc
sv: Stigande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
