Scorm Field (2.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: The message has been sent.
ta: தகவல் அனுப்பப்பட்டது

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Report
ta: அறிக்கை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
