Scorm Field (2.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Duration
te: నిడివి

en: The message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
