Scorm Field (2.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Score
th: คะแนน

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: The message has been sent.
th: ข้อความถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ
