Scorm Field (2.0.0) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Author
tr: Yazar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Default
tr: Varsayılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Score
tr: Puan

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: The message has been sent.
tr: İleti gönderildi.

en: Reference
tr: Kaynak

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Report
tr: Rapor

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: An error occured when unziping the SCORM package data. Error: !error
tr: SCORM veri paketi açılırken bir hata oluştu. Hata: !error
