Scorm Field (2.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: The message has been sent.
ug: ئۇچۇر يوللاندى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: - All -
ug: ھەممىسى
