Scorm Field (2.0.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: Reset
uk: Скинути

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Score
uk: Вага

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: The message has been sent.
uk: Повідомлення було надіслано.

en: Reference
uk: Посилання

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Report
uk: Звіт

en: Iframe width
uk: Ширина Iframe

en: Iframe height
uk: Висота Iframe

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: No data available yet.
uk: Доступні дані наразі відсутні.

en: Asc
uk: Зрост

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
