Scorm Field (2.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
