Scorm Field (2.0.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Score
ar: الدرجة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: The message has been sent.
ar: تم إرسال الرسالة.

en: Reference
ar: مرجع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي
