Scorm Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Score
az: Hesab

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
