Scorm Field (2.0.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Score
he: ניקוד

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
