Scrape to field (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Other
af: Ander

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: Text format
af: Teksformaat
