Scrape to field (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Custom
cs: Vlastní

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Attribute name
cs: Jméno atributu

en: Text format
cs: Formát textu
