Scrape to field (1.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Every minute
da: Hvert minut

en: Every hour
da: Hver time

en: Separator
da: Skilletegn

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Custom
da: Tilpasset

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: HTML content
da: HTML-indhold

en: Text format
da: Tekstformat
