Scrape to field (1.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Cancel
fa: لغو

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: Separator
fa: جداکننده

en: Source URL
fa: نشانی منبع

en: Custom
fa: سفارشی

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Other
fa: ساير

en: Cron settings
fa: تنظیمات کرون

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Attribute name
fa: نام مشخصه

en: Security settings
fa: تنظیمات امنیتی

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
