Scrape to field (1.0.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Cancel
fr: Annuler

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Every minute
fr: Chaque minute

en: Every hour
fr: Toutes les heures

en: Separator
fr: Séparateur

en: Source URL
fr: URL source

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Other
fr: Autre

en: Cron settings
fr: Paramètres du cron

en: Allowed HTML tags
fr: Balises HTML autorisées

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS

en: Attribute name
fr: Nom de l'attribut

en: HTML content
fr: contenu HTML

en: Security settings
fr: Paramètres de sécurité

en: Test configuration
fr: Tester la configuration

en: Text format
fr: Format de texte

en: Selector type
fr: Type de sélecteur
