Scrape to field (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Text format
hr: Oblik unosa
