Scrape to field (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
