Scrape to field (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Custom
lt: Savitas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Other
lt: Kiti

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Text format
lt: Teksto formatas
