Scrape to field (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
