Scrape to field (1.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Cancel
ru: Отмена

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Every hour
ru: Каждый час

en: Separator
ru: Разделитель

en: Source URL
ru: Источник

en: Custom
ru: Собственная

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Other
ru: Другое

en: Cron settings
ru: Настройки cron

en: Allowed HTML tags
ru: Допустимые HTML-теги

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: HTML content
ru: HTML содержимое

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: Security settings
ru: Настройки безопасности

en: Test configuration
ru: Тест конфигурации

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Selector type
ru: Тип селектора
