Scrape to field (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Allowed HTML tags
th: อนุญาตให้ใช้แท็ก HTML

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
