Scrape To Field (1.0.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Separator
ar: فاصل

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Other
ar: آخر

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها

en: Text format
ar: تنسيق النص
