Scrape To Field (1.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Other
az: Digər

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Text format
az: Mətn formatı
