Scrape To Field (1.0.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Every minute
be: Кожную хвіліну

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Other
be: Іншыя

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Text format
be: Фармат тэксту
