Scrape To Field (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Cancel
bg: Отмени

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Other
bg: Други

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Text format
bg: Текстов формат
