Scrape To Field (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
