Scrape To Field (1.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: HTML content
bo: HTMLནང་དོན།

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
