Scrape To Field (1.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi
