Scrape To Field (1.0.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Separator
ca: Separador

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Other
ca: Altres

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Security settings
ca: Opcions de seguretat

en: Text format
ca: Format del text
