Scrape To Field (1.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Source URL
cy: Ffynhonnell yr URL

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Other
cy: Arall

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Text format
cy: Fformat testun
