Scrape To Field (1.0.2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Every minute
de: Jede Minute

en: Every hour
de: Jede Stunde

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Source URL
de: Quell-URL

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Cron settings
de: Cron-Einstellungen

en: Allowed HTML tags
de: Erlaubte HTML-Tags

en: CSS Selector
de: CSS-Selektor

en: Attribute name
de: Attributname

en: HTML content
de: HTML-Inhalt

en: Every 6 hours
de: Alle 6 Stunden

en: Every 12 hours
de: Alle 12 Stunden

en: Security settings
de: Sicherheitseinstellungen

en: Test configuration
de: Konfiguration testen

en: Text format
de: Textformat

en: Selector type
de: Selektortyp

en: Attribute value
de: Attributwert
